Mam na imię Andrzej, jestem z 30 letnim doświadczeniem w branży elektrycznej z uprawnieniami elektrycznymi ,które uprawniają mnie do wykonywania wszystkiego co jest związane z elektryką.

Ponadto automatyką oraz wykonywania pomiarów elektrycznych i odbiorów.

Moje duże doświadczenie oraz sprzęt, narzędzia i przyrządy miernicze pozwalają szybko zdiagnozować problem. Dzięki czemu czas, który poświęcamy na usunięcie awarii jest krótszy niż u mniej doświadczonych elektryków. Suma tych dwóch czynników powoduje że zazwyczaj szybciej radzimy sobie z awarią, a cena usługi jest niższa niż byłoby to u innych firm.

Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów przez całą dobę każdego dnia! Nasze pogotowie elektryczne służy fachową pomocą nie tylko na terenie Krakowa, ale także okolic.

Niespodziewana awaria instalacji może czasem wymagać natychmiastowej interwencji. Jednak co zrobić, gdy dojdzie do niej w weekend albo w późnych godzinach wieczornych bądź nocnych? Jedynym rozwiązaniem jest wtedy elektryk 24h.

Pogotowie elektryczne w szerokim zakresie 

Wszystkie zalety elektryka Andrzeja świadczą o rzetelności i jakości wykonanych usług. Dlatego klienci bez obaw mogą korzystać z jego usług. Dlatego elektryk zawsze udziela gwarancji na wykonane przez siebie usługi elektryczne.

Lokalizacja kabli w ziemi, Lokalizacja uszkodzeń

Nasze krakowskie pogotowie elektryczne sprawdzi się przy wszelkiego rodzaju usterkach instalacji alarmowych, odgromowych, oświetleniowych i nie tylko. Pomożemy przy problemach z systemem sterującym domem czy mieszkaniem, a także w innych nieprzewidzianych sytuacjach. Pomagamy także przy montażu sprzętu AGD, w tym także płyt indukcyjnych i ceramicznych.

Działamy na rynku od wielu lat, co pozwoliło nam na zdobycie cennego doświadczenia, które nauczyło nas, że nie ma awarii nie do usunięcia. Dodatkowo udzielamy gwarancji na wszystkie wykonane przez nas usługi.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego – dojeżdżamy do klientów z Krakowa i nie tylko!